Bugün 14 Ağustos 2022, Pazar         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
0
27.388

Web sitemiz yenilendi.

Fuar TaşımacılığıKategoriler

Gebze Evden Eve Nakliyat için önemli olan siz müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde fuardan fuara nakliye hizmetini almasıdır. Fuardan fuara taşıma yaygın filosu, tecrübeli eleman kontenjanımız şehir içi şehirler arası fuardan fuara nakliyelerinde güvenilir hizmeti verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır. Fuar Taşımacılığı Zamanı Siz işinize ara vermek zorunda kalmadan, uzman ekip tarafından nakledilen fuar eşyalarınızın ambalajlı, hedef adresinizde açılıp yerleştirildikten sonra çıkan ambalaj çöpü alınarak olması gerektiği şekliyle size teslim edilir. Gebze Nakliyat Kuruluşundan itibaren siz müşterilerimize fuar nakliyat (Fuar Taşıma) alanlarında uygun, Güvenli, Kalitemizden ödün vermeden hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Fuar Taşımacılık sektöründeki deneyimlerimiz bize Türkiye'deki binlerce firmaya hizmet etmemize olanak sağlamıştır.

Eğitimli teknik personelimiz, müşterilerimizin her türlü fuar taşınma ihtiyaçlarını özveriyle, profesyonel tutumla gidermektedirler. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını öğrenmek başarımızın anahtarıdır. Teknik Eksperlerimiz şehir içi veya şehir dışı Fuar nakliyelerinizde yardımcı olabilmek her aşamada yanınızda olacaklar. Şu unutulmamalıdır ki! Fuar Taşıma (Fuar Nakliyat), hafife alınmamalı, kesinlikle teknik uzman ekip tarafından gerçekleştirilmelidir.

 

Tecrübesiz kişiler tarafı dan yapılacak taşımada meydana gelecek hasarlar, maddi açıdan karşılansa bile bu olayın vereceği rahatsızlık, maneviyat hiç hatsızlık, maneviyat hiçbi zaman karşılanamaz. Bu tip sıkıntıların oluşmaması Gebze Nakliyat uzman kadrosu, araçları, Fuar taşınma sırasında kullanılan malzemeleri, diğer tüm özellikleriyle müşterilerine "Sorunsuz Fuar Taşıma" sözü vermektedir. Tüm bu profesyonellikle hareket edersek bile siz müşterilerimize fuar taşınma sırasında Fuar teşhir malzemeleri değerine göre sigorta yapmakta, hatta memnun kalmamanız dâhilinde para iade garantisi vermekteyiz. Bizi ve hizmetlerimizi daha yakından tanımak sitemizde ilgili bölümlere gidebilir bizi telefonla arayabilir, isterseniz de E-Mail formumuzu kullanarak bizim size dönmemizi bekleyebilirsiniz.
Fuar ticareti geliştirmek amacıyla belli süre içinde kurulan pazar. Alıcı ve satıcıların araya gelerek iş anlaşmaları yaptıkları bu pazarlar genellikle aynı yerlerde ve düzenli aralıklarla, heryıl aynı tarihte birkaç haftalığına kurulurlar. Bu sergiler tek iş koluna ya da belirli iş kolunun tek dalını konu alabileceği gibi her tür ürünü ve hizmeti de kapsayabilir. Uluslar arası ticarette büyük önemi olan fuarlar 21. yüzyılda daha da önemli hale gelmiştir.

 

Avrupa'da olsun Asya'da olsun dünyanın çeşitli yerlerinde heryıl düzenlenen bu pazarlar, binlerce satıcı ve alıcıyı araya getirerek büyük alış-veriş potansiyeli yaratmaktadır. Ticari ve iktisadi boyutu gittikçe ön plana çıkan fuarlarda katılımcı firma ya da kuruluşlar kendilerine ayrılmış alanlarda ziyaretçileriyle görüşmeler yapmakta, ürünlerini sergilemekte veya bu alanlarda kendi kurumsal renk ve imajlarına yer veren fuar stantlarında çeşitli görseller kullanarak kendilerini, ürünlerini ya da hizmetlerini tanıtmaktadır. Bu boyutuyla fuarlar aynı zamanda fuar hizmeti endüstrisinin de doğuşuna neden olmuş, fuarların düzenlendiği kentlerde dekorasyon, konaklama, hosteslik, yiyecek içecek servisi gibi birçok alanda hareket yaratmıştır.