Bugün 14 Ağustos 2022, Pazar         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
0
27.388

Web sitemiz yenilendi.

Gebze Evden Eve NakliyatKategoriler

Gebze İzmit İstanbul karayolu üzerinde Izmit’e 51 km uzaklıkta Kocaeli iline bağlı ilçe. Büyük sanayi kuruluşları yanında Türkiye Bilimsel ve Teknik araştırmalar Kurumu (TÜBITAK-MAM) ve Gebze Ileri teknoloji Enstitüsünde bulunduğu ilçenin nüfusu 402.926’ya ulaşmıştır. Kartacalı Komutan Hannibal’ın mezarı, Arkeolog ressam Osman Hamdi Bey’in Müze – Evi ile Mimar Sinan’ın eseri Çoban Mustafa Paşa Külliyesi Gebze’nin önemli tarihi eserlerindendir.

Gebze’de ikinci konut ağırlıklı yerleşim birimlerinden Darıca – Bayramoğlu, yazlık siteleri ve sahili Gebze’nin önemli tatil beldelerindendir. Ballıkayalar Tabiat Parkı, Darıca Bayramoğlu Kuş Cenneti ve Temalı Parkı da ilçenin doğal güzelliklerini oluşturmaktadır.

Tarihi

Gebze´nin de içinde bulunduğu eski Yunanlılar ve Romalılar´ın Bitinya (Bithynie) dedikleri coğrafi bölgenin bilinebilen en eski tarihi,M.Ö XII yüzyıla kadar dayanır.

Bölge özellikle Kocaeli yarım adası,coğrafi konumunun öneminden dolayı tarihin hemen hemen bütün dönemlerinde birçok ulusa yurt olmuştur.Asya ile Avrupa kıtaları arasındaki kıtaların en önemli geçit yeri olan Kocaeli Yarımadası ya bir çok ulusun yurdu, yada gelip geçtikleri,medeniyetlerinden izler bıraktığı bir yer olmuştur.

Bilinen ilk ulus göçü de M.Ö.XII.Yüzyılın başlarındadır.Bu ulus yunan kökenli Frikler´dir.Boğaz (Bosforos)yolu ile Anadolu´ya inmişlerdir

XII yüzyıla kadar Trakya´dan İzmit dolaylarına göçler devam etmiştir.Fakat bu dönemde eski Gebze´nin yerine dair hiç bir bilgi edinilememiştir.Kısaca antik çağ Gebze´sinin yeri kesinlikle bilinememektedir.

Bugün Gebze´nin olduğu yerde M.Ö. 281.246 yıllarında kral 1.nicomede´nin egemelindeki Bitinya krallığı dönemindeki Dakipyza ve Libyssa adında yerleşmeler vardır.Eski Gebze´nin yerine dair söylenenler, işte bu tarihlere aittir.Daha eski tarihlere ait bilgiler ise çelişkilidir.

Bu yerleşim alanlarının araştırmalara konu olmasını en önemli nedeni ise,ünlü Kartacalı komutan Hannibal´ın krallık döneminde burada yerleşmiş olmasıdır.

Hannibal zaman harbindeki yenilgisinden sonra ülkesinden ve Bitinya kralınla iltica etmek zorunda kalmıştır.Bitinya kralları I.ve II. Prusias´ın savaş danışmanlıklarını yapmıştır.

II. Prusiasın ihaneti sonucu düşmanın eline eline düşmemek için intar etmiş ve Lybissa gömülmüştür.

İşte birçok tarihçin ve araştırmacının eski Gebze olduğu idda edilen bu yeri araştırmasının en büyük nedeni budur.Hannibal´ın burayı seçmesinin bir çok nedeni vardır.Devamlı izlenme kuşkusu,nicomedia başkent olduğu için gelenin gidenin çok olması ve tanınma ihtimalinin fazla olması,yönetime güvenmemesi bu nedenlerin başlıcalarıdır. 

Roma kuvvetlerinden gizlenen Hannibal,korunaklı,kaçışı kolay ve denizle ilişkili bir yer aramıştır.Sonunda bu özelliklere haiz libyssayı seçmiştir.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat, nakliye,taşıma,depolama,taşımacılık sektöründe aranılan isim haline gelmiştir.

Türkiyedeki nakliyat Sektöründe , GEBZE EVDEN EVE NAKLiYAT ‘ta ve ev taşımacılığında lider firma olmak için müşteri memnuniyeti baz alarak çalışma yapmaktadır. Ev taşıtma işi oldukça zahmetli ve stresli bir durumken. müşterilerimizin omzunuzdaki yükü almak için,müşteri odakli kalite sistmimizi kurmuş bulunmaktayız.

Gebze Evden Eve Nakliye Sistemimiz

Gebze evden eve nakliyesistemimizde öncelikle yaptığımız işden en az 3 müşteri kazanma hedefimiz vardır.Tavsiye ile gelen müşteri sayımızdaki artış kalite sistemimizdeki dış başarımızı göstermekte ve gebze evden eve nakliyat sekötründe ki hedeflenen noktaya gelmemizi sağlamaktadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat,Nakliye Analizi

Gebzdedeki tavsiye müşteri dış başarı oranı tespitimiz de;  evden eve nakliyat ,nakliye ,yapılan işden elde edilen müşteri sayısı,kaybedilen müşteri sayısı,ekipman,araç ve en önemlisi elaman kriterleri  hep birlikte değerlendirilip kayıt altına alınır. her problem için pareto analizi yapılarak bir sonraki yılın kalite hedefleri belirlenir

Evden Eve Nakliyat'ta Tavsiye Müşteri

Müşterilerimizden ;gebzede evden eve nakliyat talebi geldiğinde referanslı müşteri sayının hedeflenenin üzerine çıkması için  gebzede evden eve nakliyat  çalışmalarında mobilyada oluşabilecek hasarları minumuma indirmek için baloncuklu naylonla paketleyip koruma altına aldıktan sonra taşıma yapılması. taşıyıcı personelin müşteri ile iletişiminde nazik ,anlayışlı en önemlisi yetkin personel seçimine dikkat ederek müşterimizi memnun etmeyi garanti ediyoruz

Gebze Nakliyat Fiyatları

Gebzede Evden Eve Nakliyat ,nakliye fiyatları müşterilerimizin kaliteyi ucuza nasıl alırım sorusunda fiyat degişkenlik seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden mali bütçenize göre nakliye, taşıma seçenekler sunabilmektedir.

Gebzenin kozmopolitik yapısı düşünüldüğünde evden eve nakliye taşıma fiyataları müşterinin istediği taşıma  tipine göre  değişkenlik gösterebilmektedir.