Bugün 14 Ağustos 2022, Pazar         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
0
27.388

Web sitemiz yenilendi.

Kargo ve Parsiyel Eşya Taşımacılığı

 

 

Kargo, parça veya kısmi eşyalarınızı Türkiye'nin her tarafına: Güvenli ve kaliteli nakliyatta lider firma olan Mevlana Evden Eve Nakliyat ile güvenle gönderebilirsiniz.

 

Seferlerimiz günlük ve haftalık olmak üzere organize edilir. Müşterimize uygun bir zamanda parsiyel eşyalarının nakliyesi gerçekleştirilir. Bu hizmetimizle sizi yüksek nakliyat masrafından kurtarmayı hedefliyoruz. Aklınızda hiçbir soru işareti olmaksızın parça eşyalarınız için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

Mevlana Evden Eve Nakliyat olarak Parça Eşya Taşımalarınızda Kurumsal olarak da hizmet vermekteyiz; Nakliye Firmaları için hizmetlerimiz mevcut. Elinizde bulunan parça eşyaları zamana uygun Gebze Nakliyat Güvencesiyle taşıtabilirsiniz.

 

***Parça Eşya; yazlık eşya, öğrenci eşyası, bekar eşyası, yemek takımı, koltuk takımı gibi hacmi büyük eşyalardır.***

 

 

 

 

 

Mevlana Evden Eve Nakliyat ekipleri, taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Başarılı bir nakliyat olması için taşınmaya başlamadan evvel özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit edici çalışmalar yapılmaktadır. Müşteri Temsilcisi yardımcı olmak üzere nakliyatın her aşamasında sizin yanınızda daima hazır olacaktır.
 

 

Ne yazık ki, çoğu ‘evden eve nakliyat firması' evinizin taşınmasını sadece metreküp ve ton olarak taşınacak eşya gibi görmektedir. Mevlana Evden Eve Nakliyat olarak aslında müşterilerimizin hatıralarını ve kıymetli eşyalarını taşıdığımızın bilincindeyiz.

 

Müşteri Temsilciniz taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli 
eşyalarınız taşınırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

 

Operasyon, taşınma ihtiyaçlarınızın Müşteri Temsilcisi tarafından dikkatle ve özenle analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra müşterimizin uygun olduğu gün ve saatte Gebze Nakliyat Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider.

 

Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Gebze Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.