Bugün 14 Ağustos 2022, Pazar         
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
0
27.388

Web sitemiz yenilendi.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

 


Mevlana Evden Eve Nakliyat ekipleri, taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Başarılı bir nakliyat olması için taşınmaya başlamadan evvel özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit edici çalışmalar yapılmaktadır. Müşteri Temsilcisi yardımcı olmak üzere nakliyatın her aşamasında sizin yanınızda daima hazır olacaktır.
 


Ne yazık ki, çoğu ‘evden eve nakliyat firması' evinizin taşınmasını sadece metreküp ve ton olarak taşınacak eşya gibi görmektedir. Mevlana Evden Eve Nakliyat olarak aslında müşterilerimizin hatıralarını ve kıymetli eşyalarını taşıdığımızın bilincindeyiz.

 

Müşteri Temsilciniz taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli 
eşyalarınız taşınırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

 

Operasyon, taşınma ihtiyaçlarınızın Müşteri Temsilcisi tarafından dikkatle ve özenle analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra müşterimizin uygun olduğu gün ve saatte Gebze Nakliyat Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider.

 

Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Gebze Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.